Brána SEVER bude uzavřena od 12. června 17:00 hodin do 16. června 15:00 hodin.

Číst více
Slavnosti piva 2023

Slavnosti piva 2023

DVOUDENNÍ OPEN-AIR HUDEBNÍ A PIVNÍ SLAVNOSTI

LETOS NOVĚ! venkovní stage a pódium v Pivovarské zahradě 

přes 30 pivovarů a minipivovarů

Otevírací doba

Pátek 26.5.2023 16:00 - 1:00
Sobota 27.5.2023 14:00 - 1:00
Seznam vystavovatelů

Místo konání

celý areál Výstaviště

Vstupní brány

hlavní brána č. 1, severní brána

Přejít na mapu >

Vstupné

Druh online / na místě
zlevněné 100 ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ: Sleva platí pro děti od 6 - 18 let, seniory ve věku 65+, pro držitele průkazu ZTP a studenty po předložení studijního průkazu ISIC. ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ ZTP/P: Sleva platí pro držitele průkazu ZTP/P. Vstupenka zahrnuje 1 vstup ZDARMA pro doprovod.
dvoudenní vstupné 500
Plné vstupné 7. 6. 250 Platí pro návštěvníky od 18 let.
Plné vstupné 8. 6. 350 Platí pro návštěvníky od 18 let.

Vstupné zdarma je pro děti do 6 let. Slevy při nákupu vstupenky lze uplatnit na pokladně Výstaviště České Budějovice a.s. (VCB) i online.

SLAVNOSTI PIVA SLAVÍ 25 LET S KAPELOU ŠKWOR

Stará škola / Seven´s unplugged / Abraxas / zakázanÝovoce / HE band / Miro Šmajda & TERRAPIE / SteySky / The Greens / Škwor

SLAVNOSTI PIVA zakončí koncert kapely ŠKWOR

ŠKWOR je česká hudební skupina pohybující se na pomezí nu-metalu a hard-rocku. Poslední vydané album se jmenuje TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ. Letošní rok se nese ve znamení oslav 25. výročí založení kapely, které vyvrcholí dvěma speciálními koncerty v pražském O2 Universum.

www.skwor.cz / FB: @skwor.cz / INSTAGRAM: @skwor_official
SLAVNOSTI PIVA SLAVÍ 25 LET S KAPELOU ŠKWOR

MIRO ŠMAJDA & kapela TERRAPIE

Zpěvák, muzikant a textař Miro Šmajda, který se do povědomí dostal jako jedna z nejúspěšnějších tváří československé Superstar, ale taky jako vítěz kategorií album roku, skladba roku a objev roku v anketě Žebřík, je frontmanem kapely TERRAPIE.

FB: @terrapieofficial / INSTAGRAM: @terrapieofficial

MIRO ŠMAJDA & kapela TERRAPIE

MALÁ STAGE V PIVOVARSKÉ ZAHRADĚ

PÁTEČNÍ PROGRAM:
STARÁ ŠKOLA je hard rocková kapela z Ústí nad Labem. Skupina vznikla roku 1983. Debutové album jí vydal Petr Janda (Olympic). Kapela je držitelem prvních míst soutěže Ústecký slavík v kategorii Skupiny (nejvíce hlasů za historii trvání ankety). Za dobu své existence vydala celkem 10 alb. Repertoár tvoří vlastní autorské skladby.

www2.stara-skola.com / FB: @staraskolarock

ABRAXAS je česká rocková skupina, vznikla v roce 1976 na troskách pražské skupiny Abraam. Frontmanem kapely je Slávek Janda (kytara a zpěv), který hrál se svojí Skupinou Bohuslava Jandy jako doprovod barda dívčích srdcí Petra Nováka.
Skupina ABRAXAS vystupovala většinou po pražských klubech (Dvojka, Futurum) i po mimopražských sálech, ale třeba také v hale Slávie v Edenu. Objevila se v Televizním klubu mladých, bodovala v Hitšarádě. Pak se na krátký čas odmlčela, aby pak v prosinci osmdesátého roku našlapané Lucerně předvedla svůj program lapidárně nazvaný "Kdo jsme", na jehož scénáři se podílel mj. i "císař českého hard rocku" F. R. Čech. Slávek Janda položil i pomyslný základní kámen kapele WALDA GANG, ve které nějakou dobu působil.

http://abraxas.cz / FB: @abraxas.cz

SOBOTNÍ PROGRAM:
HEBAND je jedna z prvních českých reggae kapel, dnes hraje převážně reggae a funky, která působí na hudební scéně více než 20 let. Většinou koncertují jen na jihu Čech. V polovině 90. let se o HEBANDu mluvilo jako o jihočeském Yo Yo Bandu.

www.www.heband.cz / FB: @HEBAND

SteySky je jihočeská kapela. Převážná část repertoáru tvoří vlastní tvorba, kterou skládá autorská dvojice Honza Stejskal (zpěv) a Petr Štavíček (kytara).

www.steysky.cz / FB: @steysky.cz

MALÁ STAGE V PIVOVARSKÉ ZAHRADĚ

HLAVNÍ STAGE

PÁTEČNÍ PROGRAM:
Seven´s unplugged je jihočeská kapela hrající akustické verze známých rockových písní a vlastní tvorbu. Jednou z hlavních tváří kapely je Honza Běhunek, přezdívaný Kirk. Prošel několika kapelami (první kapelou byla roku 1987 Stress a Gepard), podílel se na mnoha projektech jako hráč i producent. V roce 1991 začal spolupracovat s Petrem Jandou (Olympic). Další skupinou, kde Honza skládal mnoho písní – hlavně rockových, je Whitelight se zpěvákem Petrem Kolářem, 1992-1994/95. Je považován za kytarového experta, píše též do odborných hudebních časopisů a je vyhledáván jako studiový hráč, spolupracuje s německou heavy metalovou královnou Doro Pesch.

http://www.sevencz.com / FB: @sevens.unplugged / INSTAGRAM: @sevenczofficial

zakázanÝovoce je česká punk-rocková a pop rocková hudební kapela. V minulosti se zúčastnila několika velkých turné například s kapelami Harlej, Totální nasazení, Jaksi Taksi nebo Imodium. V roce 2017 byla jako speciální host na 25 koncertech halového turné k oslavám 25 let legendární kapely Horkýže Slíže. Vystupovali na festivalech jako například Rock For People, Top Fest, Jam Rock, Benátská Noc, Přeštěnice Open Air, Masters of Rock, Votvírák, Sázava Fest, Footfest, Pekelný Ostrov, Chodrockfest, Keltská Noc a mnoho dalších.

www.zakazanyovoce.cz / FB: @zakazanYovoce / INSTAGRAM: @zakazanyovoce

SOBOTNÍ PROGRAM:
THE GREENS českobudějovická pop folková skupina s kapelníkem Janem Novotným.

www.thegreens.cz / FB: @thegreens.cz / INSTAGRAM: @thegreens.cz

MIRO ŠMAJDA & TERRAPIE

ŠKWOR
HLAVNÍ STAGE

Program akce

Pátek 26. 5. 2023
16:00-17:00 Pivovarská zahrada

Stará škola 

17:30-18:30 hlavní stage

Seven's unplugged 

19:00-20:00 Pivovarská zahrada

Abraxas

20:30-21:30 hlavní stage

zakázanÝovoce 

Sobota 27. 5. 2023
14:30-15:30 hlavní stage

The Greens 

15:30-16:30 Pivovarská zahrada

HEBAND 

17:00-18:15 hlavní stage

Miro Šmajda & TERRAPIE

19:00-20:00 Pivovarská zahrada

SteySky 

20:30-22:00 hlavní stage

ŠKWOR 

Ke stažení pro vystavovatele

Přihláškový formulář Leták pro vystavovatele

 

 

Pojďte vystavovat

Přihlaste se na Slavnosti piva!

Přihláškový formulář

Informace pro vystavovatele

Přihláškový formulář

Pojďte s námi vystavovat!

Ing. Nikola Rotbauer

Telefon pro vystavovatele:
+420 778 454 064

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte informace o našich akcích a novinkách.
Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.
Přečetl/a jsem si a chápu Zásady ochrany soukromí a cookies (GDPR) a souhlasím s přijímáním přizpůsobených komerčních sdělení Výstaviště České Budějovice a.s. prostřednictvím e-mailu.