PROJEKTOVÝ/EVENT MANAŽER

Rád/a komunikujete a organizujete? Mezi lidmi jste jako ryba ve vodě? Baví Vás vytvářet nové projekty? Umíte komunikovat a být diplomatem i ve složitějších situacích? Do našeho týmu hledáme aktuálně novou krev, která by nám svými nápady a aktivitou mohla pomoci rozvíjet celou společnost.

Popis pozice:

  • vyhledávání a navrhování nových obchodních projektů a eventů

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • aktivní obchodní činnost s potenciálními klienty
  • organizace projektů, eventů a výstav
  • dohled nad jejich realizací
  • péče a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení společnosti

Požadavky:

  • SŠ s maturitou
  • znalost AJ výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • svědomitost, organizační schopnosti
  • proaktivní přístup, přirozená podnikavost
  • praxe v obdobné roli je pro Vás výhodou

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní společnosti
  • pracoviště Č. Budějovice
  • pružná pracovní doba
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity
  • notebook, telefon
  • nástup ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

NÁDVORNÍK - PRACOVNÍK ÚDRŽBY

POPIS POZICE:

  • úklid a údržbu volných ploch v areálu

  • údržbové práce v objektech

  • sekání trávy, práce s křovinořezem
  • foukání listí
  • úklid sněhu
  • převoz vybavení v areálu

POŽADAVKY:

  • střední odborné vzdělání (vyučen)
  • ŘP „B“
  • výhodou řízení manipulačních vozíků a UNC stroje
  • zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

NABÍZÍME:

  • mzda 160,- Kč/hod.
  • jednosměnný provoz, 7,5 hod/den
  •  všechna potřebná školení a rozšíření profesní kvalifikace
  • roční odměny
  • peněžitý příspěvek na stravování 100,- Kč/den
  • FlexiPassy
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • parkování v areálu
  • volné vstupenky na akce
  • pracovní poměr od: 1. 8. 2024 nebo dle dohody

Alena Gulová