Vzdělání a řemeslo, 24. ročník

7. listopadu - 9. listopadu 2018
Vzdělání a řemeslo

KONTAKT

Petr Hazuka

+420 602 495 893

hazuka(zavináč)vcb.cz

NÁVŠTĚVNOST

V loňském roce: 16

T1, T2, E5, R1, H, Z

Výstaviště České Budějovice a.s.

Husova 523/30

Informace pro vystavovatele

Výstava bude probíhat: T1, T2, E5, R1, H, Z
Vstup bude umožněn: brána č. 1 (hlavní brána), brána č. 3, brána od Tesca
Více informací

(budete přesměrováni na detail akce v sekci Návštěvníci)

Program

STŘEDA 7. 11. 2018 ČTVRTEK 8. 11. 2018 PÁTEK 9. 11. 2018 
   

10. ročník celostátní soutěže Truhlář roku 2018
8:00 - 17:00 hod.
, PAVILON R1

Školní soutěž mladých kadeřníků a kosmetiček, Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
9:00 - 15:00 hod.
, PAVILON Z

Zahájení 24. ročníku výstavy VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
9:30 - 10:00 hod.
, PAVILON T1

11. ročník celostátní soutěže v oboru elektrotechniky - Zapojení bytové elektroinstalace
9:30 - 15:00 hod.
, PAVILON E5

XXI. Setkání Klubu personalistů při Jihočeské hospodářské komoře
9:30 - 14:00 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

Soutěž navrhni projekt a EU4U
10:00 - 10:30 hod.
, PAVILON T1

Odborný workshop pro žáky textilních oborů v Jihočeském kraji
10:00 - 10:30 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

Kadeřnická show
10:30 - 11:00 hod.
, PAVILON T1

VELETRH FIKTIVNÍCH FIREM
10:30 - 17:00 hod.
, PAVILON T2

Prezentace Armády ČR a ukázka bojového umění
11:00 - 11:30 hod.
, PAVILON T1

Módní přehlídka SOŠ Třeboň
11:30 - 12:00 hod.
, PAVILON T1

Nabídka možností studia na SŠ - COPt. Uherský Brod
12:00 - 12:30 hod., PAVILON T1

Barmanská show studentů Střední školy a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice
12:30 - 13:00 hod.
, PAVILON T1

Seminář "Problematika odborného vzdělání v České republiky a Bavorsku"
12:30 - 13:00 hod., PAVILON Z - 1. PATRO

Kuchařská show, moderuje Petr Stupka
13:00 - 15:00 hod., PAVILON T1

Vyhlášení výsledků z celodenních soutěží
15:00 - 15:45 hod., PAVILON T1

 

Prezence účastníků soutěže TALENTY PRO FIRMY 2018
8:00 - 8:30 hod., PAVILON Z - 1. PATRO

Instruktáž účastníků soutěže TALENTY PRO FIRMY 2018
8:30 - 9:00 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

Slavnostní zahájení soutěže TALENTY PRO FIRMY 2018
9:00 - 9:30 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

4. ročník soutěže ve fotografování, stánek SUPŠ sv. Anežky České
9:00 - 17:00 hod.
, PAVILON T1

Mistrovství ČR mladých aranžerů AR JUNIOR 2018
9:00 - 17:00 hod.
, PAVILON Z

VELETRH FIKTIVNÍCH FIREM
9:00 - 17:00 hod.
, PAVILON T2

10. ročník soutěže TRUHLÁŘ ROKU 2018
9:00 - 13:00 hod.
, PAVILON R1

Průběh soutěže soutěže TALENTY PRO FIRMY 2018
9:30 - 12:30 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

Celostátní rétorická soutěž a připojena autogramiáda sportovců
9:30 - 11:30 hod.
, PAVILON T1

12. ročník Celostátní soutěže v oboru CNC techniky – programátor CNC
9:30 - 15:00 hod.
, PAVILON E5

10. ročník Celostátní soutěže v oboru elektrotechniky – zapojení a ovládání točivých strojů
9:30 - 15:00 hod.
, PAVILON E5

Konference ve spolupráci s Asociací energetických manažerů
10:00 - 13:00 hod.
, PAVILON H

Prezentace Armády ČR a ukázka bojového umění
12:00 - 12:30 hod.
, PAVILON T1

Ukázky sebeobrany, TRIVIS
12:30 - 13:00 hod.
, PAVILON T1

Hodnocení soutěže Talenty pro firmy 2018
12:30 - 14:30 hod.
, PAVILON Z - 1. PATRO

Kadeřnická show
13:00 - 13:30 hod.
, PAVILON T1

Prezentace oboru Požární ochrana, SŠ Polytechnická České Budějovice ve spolupráci s HZS
13:30 - 14:00 hod.
, PAVILON T1

Prezentace solárních aut (COCO+)
14:00 - 14:30 hod.
, PAVILON T1

Vyhlášení výsledků soutěže Talenty pro firmy 2018
14:30 - 15:00 hod.
, PAVILON T1

Vyhlášení výsledků celodenních soutěží
15:00 - 15:45 hod.
, PAVILON T1

Mistrovství ČR mladých aranžerů AR junior 2018
9:00 - 14:00 hod., PAVILON Z

Prezentace Armády ČR a ukázka bojového umění
9:30 - 10:00 hod., PAVILON T1

4. ročník Celostátní soutěže v oboru IT –  osobní počítače a datové sítě
9:30 - 13:00 hod., PAVILON E5

8. ročník Celostátní soutěže v oboru elektrotechniky - Slaboproudá elektrotechnika
9:30 - 13:00 hod., PAVILON E5

11. ročník Celostátní soutěže v oboru informatiky - Návrh a tvorba webové stránky
9:30 - 13:00 hod., PAVILON E5

Konference "Vzdělání v každém věku" a veletrh vzdělávacích společností
9:30 - 13:00 hod., PAVILON Z - 1. PATRO

Hudební vystoupení žáků a učitelů, SPŠ a VOŠ Písek
10:30 - 11:30 hod., PAVILON T1

Kadeřnická show
11:00 - 11:30 hod., PAVILON T1

Nabídka možností studia na SŠ - COPt. Uherský Brod
11:30 - 12:30 hod., PAVILON T1

Prezentace Armády ČR a ukázka bojového umění
12:00 - 12:30 hod., PAVILON T1

Ukázky sebeobrany, TRIVIS
12:30 - 13:00 hod., PAVILON T1

Prezentace oboru Požární ochrana, SŠ Polytechnická České Budějovice
13:30 - 14:00 hod., PAVILON T1

Hudební vystoupení žáků a učitelů, SPŠ a VOŠ Písek
13:30 - 14:00 hod., PAVILON T1

Workshop Styling & móda - Claudia Simon
14:00 - 14:30 hod., PAVILON T1

Módní přehlídka LV Models
14:30 - 15:00 hod., PAVILON T1

Vyhlášení výsledků celodenních soutěží
15:00 - 15:30 hod., PAVILON T1

Módní přehlídka LV Models
15:30 - 16:00 hod., PAVILON T1

Změna programu vyhrazena