Zajištění úklidu

Zajištění úklidu

Catering na vysoké úrovni

Catering na vysoké úrovni

Nábytek a AV technika

Nábytek a AV technika

Služby na klíč

Služby na klíč

Několikatisícová kapacita

Několikatisícová kapacita

Kryté i venkovní plochy

Kryté i venkovní plochy

Cena: již od 15 000 Kč

Prostor: Pavilon T1, Pavilon T2, Pavilon Z, Volné venkovní plochy

Areál Výstaviště České Budějovice je tradičně místem pořádání nejrůznějších hudebních produkcí za účasti předních českých i zahraničních kapel a interpretů.

Vyberte si některý z našich pavilonů pro konání koncertu či jiné hudební akce.

Českobudějovické Výstaviště je v podstatě jediným areálem ve městě a potažmo i v celém Jihočeském kraji, schopným pojmout a organizačně zajistit pořádání velých koncertů či festivalů pro 20-30 tisíc návštěvníků. V rámci venkovních prostranství areálu jsou v průběhu roku běžně pořádány koncerty známých interpretů a kapel (mezi jinými např. Karel Gott, Kryštof, No Name, Slza, Lenny, Ewa Farna, Janek Ledecký, Olympic a mnoho dalších).

Ideální místo pro uspořádání koncertu či divadelního představení zejména v letních měsících představuje také prostor amfiteátru s výjimečnou akustikou.

K živé produkci lze dále využít areál Pivovarské zahrady, která je v době pořádání větších veletrhů, jako je Země živitelka či Hobby, tradičním místem hudebních vystoupení. Díky zastřešení tohoto venkovního prostoru je přitom možné pořádat zde společenské večery či pravidelné koncerty. O Pivovarskou zahradu projevují velký zájem menší festivaly.

Pronájem dalších pavilónů a kancelářských prostor

Více informací o všech nabízených pronájmech Vám ráda poskytne:

Zdeňka Hambergerová
tel.: +420 387 714 211
mobil: +420 602 689 260
e-mail: hambergerova(zavináč)vcb.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace