INFOLINKA  >>
Pevná linka: +420 387 714 213

Vzdělání a řemeslo

7. listopadu - 9. listopadu 2019
Vzdělání a řemeslo

KONTAKT

Tereza Benešová

+420 775 854 695

benesova(zavinac)vcb.cz

NÁVŠTĚVNOST

V loňském roce: neuvedena

Výstaviště České Budějovice a.s.

Husova 523/30

Informace pro vystavovatele

Přihláškové formuláře

vr19_prihlaskovy-formular_skoly_vcb_i

Objednávky technických služeb a realizací pro školy

 

Přihláškový formulář pro firmy

Objednávky technických služeb a realizací pro firmy

POZVÁNKA PRO VYSTAVOVATELE

 

Objednávka stravování

 

Vstup bude umožněn: hlavní brána, severní brána, brána č. 3
Více informací

(budete přesměrováni na detail akce v sekci Návštěvníci)

Program

ČTVRTEK 7. 11.  PÁTEK 8. 11. SOBOTA 9. 11.
   

Slavnostní zahájení 25. ročníku VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO
9:30 - 10:00

Ukázky bojového umění - MUSADO MILITARY COMBAT SYSTÉM
10:00 - 10:20
nrtm. František Jeřábek, Armáda ČR, mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy v Taekwondo

Barmanská show
10:20 - 11:00
Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice

Komentovaná ukázka bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTÉM
11:00 - 11:30
Armáda ČR, 15. ženijní pluk se sídlem v Bechyni

Možnosti studia: obory: puškařské, rytecké a strojírenské 
11:30 - 12:00
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Komentovaná ukázka bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTÉM
12:00 - 12:30
Armáda ČR, 15. ženijní pluk se sídlem v Bechyni

Molekulární gastronomie
12:30 - 13:00
Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice

Kuchařská soutěž, moderuje Petr Stupka
13:00 - 14:45
Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice

Sebeobrana jako součást maturitní zkoušky
14:45 - 15:00
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ
15:00 - 15:30

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ
15:30 - 16:30
Jihočeská hospodářská komora

Prezentace soutěže
16:30 - 16:45
Jihočeská hospodářská komora

Sebeobrana jako součást maturitní zkoušky
9:15 - 9:45
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.

Ukázky bojového umění - MUSADO MILITARY COMBAT SYSTÉM
9:45 - 10:00
nrtm. František Jeřábek, Armáda ČR, mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy v Taekwondo

Rétorická soutěž
10:00 - 13:00
SSŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky

Školní kapela REZISTENCE 
13:00 - 13:30
Studenti a učitelé Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Písek

Ukázky bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTEM
13:30 - 14:00
Studenti z Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE
14:00 - 15:00
Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ
15:00 - 15:45

Ukázky bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTEM
15:45 - 16:00
Studenti z Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Možnosti studia: obory: puškařské, rytecké a strojírenské 
16:00 - 16:30
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Školní kapela REZISTENCE 
16:30 - 17:00
Studenti a učitelé Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Písek

Módní přehlídka
9:20 - 9:45
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň

Kadeřnická show
9:45 - 10:00
Střední škola a Základní škola Vimperk

Jak se stát profesionálním sportovcem? Beseda, autogramiáda, soutěže
10:00 - 10:20
Hráč NHL Martin Hanzal a hokejisté ČEZ MOTOR České Budějovice 

Ukázky bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTEM
10:20 - 10:45
Studenti z Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

PAVEL CALLTA KONCERT
11:00 - 12:30
autor mnoha rádiových hitů jako např. Terapeut, Zrzka nebo Píšem si svůj sen... - autogramiáda

Ukázky bojového umění MUSADO MILITARY COMBAT SYSTEM
12:30 - 13:00
Studenti z Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Na cestě za svým snem aneb moje studia na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku
13:00 - 13:30
Mladý režisér Daniel Habrda a populární herec PAVEL TRÁVNÍČEK 

Módní přehlídka
13:30 - 14:00
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň

Na cestě za svým snem aneb moje studia na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku
14:00 - 15:00
Mladý režisér Daniel Habrda a populární herec PAVEL TRÁVNÍČEK a hrnčířka Anička z pohádky Tajemství staré bambitky Kamila Janovičová

 

če