Stavební veletrh

8. května - 12. května 2019
Stavební veletrh

KONTAKT

Mgr. Simona Kunešová

+420 387 714 254 / +420 778 454 064

kunesova(zavináč)vcb.cz

NÁVŠTĚVNOST

V loňském roce: neuvedena

T1, T2 a přilehlé plochy

Výstaviště České Budějovice a.s.

Husova 523/30

Informace pro vystavovatele

Přihláška (registrace) vystavovatele

Objednávka technických služeb

Výstava bude probíhat: T1, T2 a přilehlé plochy
Vstup bude umožněn: hlavní brána č. 1, brána č. 3, severní brána
Více informací

(budete přesměrováni na detail akce v sekci Návštěvníci)

Program

PROGRAM STAVEBNÍ VELETRH 8. - 12. 5. 2019
STŘEDA 8. 5. 2019

Pavilon T1, podium, expozice
9:00 - 14:00
Designéři pořadu TV Prima "Jak se staví sen"

plocha parkoviště P5
9:00 - 18:00
Zkušební a testovací jízdy elektromobilů TESLA

pavilon T2
9:00 - 18:00
OBJEVÁRIUM - zábavná interaktivní výstava pro děti Leonardium

pavilon T1
9:00 - 18:00
Výstava „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016-2018“
Výstava „KDYŽ STOLETÍ MĚSTEM PROLETÍ“
Odborná poradna - Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

ČTVRTEK 9. 5. 2019

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY
Pavilon T1, podium
12:30 - 13:00
„Příprava podkladu, alfa a omega úspěchu.“ „Jak pracovat s moderními materiály“ „Dekorativní stěrky – nové trendy“
Přednáší Miroslav Koubek a Karel Lupinski, Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR z.s.

pavilon T2
9:00 - 18:00
OBJEVÁRIUM - zábavná interaktivní výstava pro děti Leonardium

pavilon T1
9:00 - 18:00
Výstava „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016-2018“
Výstava „KDYŽ STOLETÍ MĚSTEM PROLETÍ“
Odborná poradna - Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

PÁTEK 10. 5. 2019
 

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY
Pavilon T1, podium
10:00 - 11:00
„Dotační možnosti pro váš dům – Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace“.
Přednáší: Ondřej Pokorný, DiS., energetický specialista, Energy Centre České Budějovice

12:30 - 13:00
„Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě i svým sousedům“.
Přednáší: Mgr. Bc. Vladimír Dvořák, odbor prevence kriminality Ministerstvo vnitra ČR

13:00 - 14:00
„Když století městem proletí.“
Přednáší: Milan Binder. Součástí autogramiáda

14:00 - 14:30
„Smart Energy: Na cestě k soběstačným budovám a šetrnějším technologiím.“
Přednáší: Jakub Hořický a Pavel Podruh, Český soběstačný dům

14:30 - 17:00
„Jak na pasivní domy? Aneb nebojte se stavět.“
Přednáší odborníci z Centra pasivního domu

pavilon T2
9:00 - 18:00
OBJEVÁRIUM - zábavná interaktivní výstava pro děti Leonardium

pavilon T1
9:00 - 18:00
Výstava „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016-2018“
Výstava „KDYŽ STOLETÍ MĚSTEM PROLETÍ“
Odborná poradna - Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

SOBOTA 11. 5. 2019
 

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY
Pavilon T1, podium
10:00 - 11:00
„Smart Energy: Na cestě k soběstačným budovám a šetrnějším technologiím.“
Přednáší: Jakub Hořický a Pavel Podruh, Český soběstačný dům

11:00 - 12:00
„Dotace pro rodinné domy, zejména výstavba pasivních domů, zateplování.“ „Plísně v rodinných domech a jak se jich vyvarovat.“
Přednáší odborníci z České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

12:00 - 13:00
„Co přinesla dálnice aneb archeologické výzkumy v trase D3 na Českobudějovicku.“
Přednáší doc. Mgr. Ondřej Chvojka, Ph.D. a PhDr. Petr Zavřel, Ph.D., Jihočeské muzeum

14:00 - 14:30
„Zorientujte se na trhu dřevostaveb.“
Přednáší zástupci z Asociace dodavatelů montovaných domů

15:00 - 16:00
„Když století městem proletí.“
Přednáší: Milan Binder. Součástí autogramiáda

16:00 - 17:00
„Dotační možnosti pro váš dům – Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace“.
Přednáší: Ondřej Pokorný, DiS., energetický specialista, Energy Centre České Budějovice

pavilon T2
9:00 - 18:00
OBJEVÁRIUM - zábavná interaktivní výstava pro děti Leonardium

pavilon T1
9:00 - 18:00
Výstava „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016-2018“
Výstava „KDYŽ STOLETÍ MĚSTEM PROLETÍ“
Odborná poradna - Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

pavilon E5
9:00 - 18:00
22. ročník soutěže SOŠ A SOU oboru INSTALATÉR

pavilon R3, volné plochy č. 310 a 312
9:00 - 18:00
SUSO – Soutěžní přehlídka stavebních řemesel středních odborných učilišť

NEDĚLE 12. 5. 2019
 

pavilon T2
9:00 - 17:00
OBJEVÁRIUM - zábavná interaktivní výstava pro děti Leonardium
workshopy - OSLAVA DNE MATEK

pavilon T1
9:00 - 17:00
Výstava „PRESTA JIŽNÍ ČECHY 2016-2018“
Výstava „KDYŽ STOLETÍ MĚSTEM PROLETÍ“
Odborná poradna - Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

pavilon E5
9:00 - 17:00
22. ročník soutěže SOŠ A SOU oboru INSTALATÉR

pavilon R3, volné plochy č. 310 a 312
9:00 - 17:00
SUSO – Soutěžní přehlídka stavebních řemesel středních odborných učilišť

Změna programu vyhrazena.