INFOLINKA OČKO  >>
+420 702 288 081

HOBBY

12. května - 16. května 2021
HOBBY

KONTAKT

Ing. Václav Němec, DiS.

+420 723 570 611

nemec(zavináč)vcb.cz

NÁVŠTĚVNOST

V loňském roce: neuvedena

areál Výstaviště

Výstaviště České Budějovice a.s.

Husova 523/30

Informace pro vystavovatele

prihlaska objednavkaTS letak

 

unnamed_1

Vzhledem k pokračující pandemii i nejistým prognózám vývoje epidemiologické situace v následujících týdnech jsme se rozhodli letošní ročník výstavy HOBBY 2021 zrušit. 

V Obchodních podmínkách výstavy jsme vyhlásili Veřejný příslib, kterým garantujeme vrácení všech záloh a poplatků v případě zrušení nebo přeložení veletrhu. Všechny, kteří nám v souvislosti s účastí na výstavě uhradili jakoukoliv částku, budeme sami kontaktovat a platby vrátíme.

Věříme, že se nám v roce 2022 výstavu HOBBY už uspořádat podaří.

Výstaviště České Budějovice a.s.

 

Objednávka technických služeb bude doplněna!

JAK SE PŘIHLÁSIT NA VÝSTAVU?

  • Stáhněte si přihlášku pro vystavovatele (přihláškový formulář).
  • ELEKTRONICKÉ ODESLÁNÍ – editovatelnou přihlášku pro vystavovatele vyplňte a odešlete jako přílohu na e-mail: info@vcb.cz. Je možné také odeslat ručně vyplněný scan přihlášky.
  • ODESLÁNÍ POŠTOU – přihlášku pro vystavovatele si vytiskněte a vyplněnou odešlete poštou na adresu: Výstaviště České Budějovice a.s., Husova 523/30, 370 05 České Budějovice.

Odesláním přihlášky se registrujete na výstavu. Po jejím zpracování Vás bude kontaktovat obchodní manažer.

NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

» Bude-li výstava zrušená vlivem vládních opatření v souvislostí s pandemií COVID-19, jaké mám záruky ohledně vložených peněz?

Z důvodu zajištění právní jistoty vystavovatelů pro účast na našich výstavách a veletrzích jsme vydali veřejný příslib nad rámec platných VOP, který je součástí přihlášky pro vystavovatele (přihláškového formuláře). V případě zrušení výstavy z důvodů souvisejících s nákazou budou vystavovatelům veškeré poplatky i zálohy vyúčtované a zaplacené na jejich žádost vráceny v co možná nejkratší lhůtě, nebo po vzájemné dohodě převedeny jako poplatky a uhrazené zálohy na náhradní termín konání akce.

» Nenašel jsem svůj obor podnikání v nomenklatuře výstavy, jak mám postupovat?

V případě zájmu Vaší společnosti o zařazení do kategorie, která není uvedená v nomenklatuře, jsme připraveni danou kategorii doplnit. Platí ale, že obor podnikání musí být vždy v souladu s charakterem dané výstavy.

» Musím zaslat objednávku plochy ve stejnou dobu jako objednávku dalších nabízených služeb?

Ne, není potřeba. Nejdůležitější je zaslat objednávku plochy, díky níž budete mít místo na výstavě zaručeno. Je ovšem nutné hlídat si termíny pro doobjednání dalších služeb,  jsou uvedeny v přihlášce pro vystavovatele (Přihláškovém formuláři).

» Dostanu jako vystavovatel průkazy, které opravňují mé zaměstnance ke vstupu do areálu?

Ano, po objednání a zaplacení výstavní plochy. Od velikosti výstavní plochy se odvíjí počet vystavovatelských průkazů. Bližší informace Vám sdělí Váš obchodní manažer.

» Kde najdu informace pro vystavovatele?

V přihlášce pro vystavovatele (přihláškovém formuláři) na straně č. 10 jsou veškeré aktuální informace. Navíc Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím našich newsletterů, pokud jste neodhlásili jejich odběr.

» Registrační poplatek se platí zvlášť?

Ne. Registrační poplatek se platí společně s objednanou plochou.

» Jakým způsobem probíhá výběr výstavní plochy, můžu si vybrat sám?

Výstavní plocha (na venkovní ploše, nebo v pavilonu) se vybírá pouze po konzultaci s obchodním manažerem, který je každému vystavovateli přidělen a zajišťuje vystavovateli veškerý servis.

» Dostane každý, kdo se na výstavu přihlásí, automaticky výstavní plochu?

O účasti na výstavě rozhoduje Výstaviště České Budějovice a.s. Vystavovatel/obchodník musí splňovat nomenklaturu výstavy. V opačném případě má VCB právo vystavovatele/obchodníka odmítnout.

» Nestihl jsem si objednat výstavní plochu v řádném termínu, mohu se ještě přihlásit?

Kontaktujte obchodního manažera (e-maily i telefonní čísla najdete v přihlášce pro vystavovatele), který má přehled o aktuální obsazenosti výstavních ploch. Připomínáme, že termín pro registrace za zvýhodněné ceny je 31. 1. 2021 a konečný termín uzávěrek registrací 1. 3. 2021.

» Jakým způsobem můžu zajistit vstupenky pro své klienty a partnery?

Vystavovatel si může objednat tzv. „partnerské vstupenky“ dle své potřeby. Více informací včetně ceny partnerských vstupenek najdete v přihlášce vystavovatele (přihláškovém formuláři).

 

Výstava bude probíhat: areál Výstaviště
Vstup bude umožněn: hlavní brána č. 1, brána č. 3, severní brána
Více informací

(budete přesměrováni na detail akce v sekci Návštěvníci)