+420 387 714 911

Reference

"Českobudějovický kynologický klub spolupracuje s Výstavištěm České Budějovice, a.s. již od roku 1990 pořádáním mezinárodních výstav psů. Od té doby jsme uspořádali již 43 mezinárodních výstav, na kterých je vystavováno 2.000 – 3.000 psů z mnoha zemí světa, včetně Ruska nebo Ameriky. Výstaviště České Budějovice, a.s. se tak dostalo ve známost kynologů světa. Je oblíbeno pro svoje uspořádání s velkou zelení a možností pobytů psů ve stínu vzrostlých stromů. Spolupráce s personálem je velmi dobrá, po takovém množství akcí se dá říci, že již každý ví, co má dělat. "

Českobudějovický kynologický klub

"Při organizaci Mattoni 1/2 Maratonu České Budějovice bychom se bez výstaviště při našich logistických procesech obešli jen těžko. Během několika hodin jsme tam dokázali díky modernímu zázemí přeskládat více než 50 tun závodního materiálu."

Mattoni 1/2 Maraton České Budějovice

"Každoroční účast na HOBBY, největší regionální jarní výstavě v Jihočeském kraji, považujeme za velmi důležitou. Rádi se zde setkáváme s návštěvníky a máme možnost prezentovat výsledky vlastních chovů vodní drůbeže a barevných ryb. Jsme jediným uznaným šlechtitelským chovem hus v České republice a pravidelně zde nabízíme novohradská housata a kachňata. Z ohlasů je zřejmé, že se díky účasti na výstavě dostáváme stále více do povědomí veřejnosti. Při přípravách expozice nám všichni pracovníci Výstaviště České Budějovice a.s. vycházejí maximálně vstříc a naší vzájemné spolupráce si velmi ceníme."

Rybářství Nové Hrady s.r.o.

"Naše škola se účastní celé řady významných výstav, které pořádáte. V rámci dlouholeté spolupráce se podařilo naší škole úspěšně prosazovat propagaci a nábor žáků v oblasti rybářství. Díky vynikající spolupráci a vstřícnosti vedení a personálu Vaší a.s. se má možnost naše škola prezentovat na všech akcích doprovodnými programy : ukázky síťování, vázání umělých mušek, házení vrhací síťí, určování druhů sladkovodních ryb v bazénu, zpracování ryb - filetování spojené s ochutnávkou atd. Děkujeme za dosavadní perfektní spolupráci. "

STŘEDNÍ ŠKOLA rybářská a vodohospodářská JAKUBA KRČÍNA Třeboň

"Společnost UNIMARCO a.s. je distributorem zahraniční zemědělské techniky na českém a slovenském trhu. Jedním z našich nejdůležitějších marketingových nástrojů je účast na veletrzích, výstavách a polních dnech. Akce Země živitelka se zúčastňujeme pravidelně prakticky již od vzniku naší společnosti. Umožňuje nám nejen setkávat se s farmáři a informovat je o přednostech naší techniky, ale prakticky každý rok si část vystavených strojů odváží noví majitelé domů přímo z naší expozice. Pracovníci Výstaviště a.s. mají vše připravené a zvládnuté na jedničku, a naše občasné specifické požadavky a připomínky řešili vždy profesionálně, k naší plné spokojenosti. Těšíme se na další ročník."

UNIMARCO a.s.

"Naše "Volné sdružení umělců jižních Čech" spolupracuje s Výstavištěm a.s. téměř deset let, a ke spolupráci nemáme žádné výhrady. Přístup a spolupráce je velmi dobrá, na profesionální úrovni. Díky tomu jsme společně připravili pro návštěvníky i jeden z největších českých mezinárodních veletrhů výtvarného umění "ArtFest", který si postupně získává respekt čím díl většího okruhu lidí z umělecké branže, a to i ze zahraničí. Důkazem je i to, že se nám velká část vystavujících umělců každoročně vrací zpět a hlásí se i noví, další, zahraniční umělci až z Japonska. Letos máme již 4. ročník, a od prvého, kdy jsme prezentovali 18 vystavujících očekáváme mezinárodní účast o cca 120 vystavujících. Uměleckými partnery nám doposud byli známé osobnosti z oblasti kultury a umění: Zdeněk Hajný, Iva Hüttnerová, Bořek Šípek a letos je partnerem Michael Rittstein. ArtFest stojí rozhodně za návštěvu! "

Volné sdružení umělců jižních Čech