INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
Hlídané parkoviště

Hlídané parkoviště

Zajištění úklidu

Zajištění úklidu

Celodenní ostraha areálu

Celodenní ostraha areálu

Možnosti indoor i outdoor akcí

Možnosti indoor i outdoor akcí

Zajištění celodenního občerstvení

Zajištění celodenního občerstvení

Doprovodný program

Doprovodný program

Cena: již od 10 000 Kč

Prostor: Volné venkovní plochy, rybníky, předvadiště, pavilony T1, T2, Z

Připravujete sportovní akci a hledáte vhodné prostory? Rozsáhlý areál českobudějovického Výstaviště nabízí široký výběr interiérů využitelných pro nejrůznější druhy sportů.

Vybrané pavilony jsou celoročně využívány například pro badminton nebo jako tělocvičny pro trénink bojových sportů. Možnosti jejich využití jsou nicméně prakticky nepřeberné – od míčových sportů, přes gymnastiku, fitness, bojová umění až např. k závodům psích agility.

Atraktivní venkovní prostranství areálu je potom skvělým místem pro realizaci outdoorových aktivit jako jsou in-line nebo běžecké závody a nejrůznější sportovní show (biketrial apod.)

Prostory předvadiště lze využít například pro ukázky drezúry koní, westernového ježdění, parkurové skákání, anebo třeba pro psí agility.

Máme bohaté zkušenosti se zajištěním zázemí pro pořádání tuzemských i mezinárodních sportovních akcí a díky našemu technickému zázemí a vybavení jsme schopni připravit dokonalou sportovní arénu nebo outdoorové prostory pro nejrůznější druhy sportů.

Pronájem dalších pavilónů a kancelářských prostor

Více informací o všech nabízených pronájmech:

tel.: +420 770 165 901
e-mail: info@vcb.cz