INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Vzdělání a řemeslo - ODLOŽENO

5. listopadu - 7. listopadu 2020
Vzdělání a řemeslo - ODLOŽENO

ČAS KONÁNÍ

-

VSTUP

zdarma

T1, T2 a přilehlé plochy

Výstaviště České Budějovice a.s.

+420 775 854 695

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Výstaviště České Budějovice a.s. se v návaznosti na aktuální situaci spjatou s šířením nákazy COVID-19 rozhodlo odložit listopadovou výstavu VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO, která měla proběhnout 5. - 7. listopadu 2020, a to na listopad 2021.

 

Největší třídenní přehlídka středních škol a učilišť v jižních Čechách startuje ve čtvrtek 5. listopadu. Již podruhé je termín výstavy posunutý do soboty. 

Pomoc orientovat se v nabídce středních škol, středního odborného vzdělávání  i učňovské školství najdou žáci osmých a devátých tříd na 26. ročníku výstavy VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO. 

Expozice škol nejen z Jihočeského kraje najdou návštěvníci v pavilonu T1, některé školy pravidelně vystavují společně s významnými zaměstnavateli z regionu, se kterými dlouhodobě spolupracují. Výhodou je, že studenti tak mají možnost díky studiu získat praxi, ale i pracovní uplatnění po ukončení školy. V ostatních pavilonech probíhají na dvě desítky studentských soutěží, některé i celostátního charakteru.

ccc

cccc

Výstava bude probíhat: T1, T2 a přilehlé plochy

Aktuality

26. ROČNÍK VÝSTAVY VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO PŘELOŽEN NA ROK 2021

26. ROČNÍK VÝSTAVY VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO PŘELOŽEN NA ROK 2021

8.září 2020 VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO, největší třídenní přehlídka středních škol a učilišť v jižních Čechách, je v pořadí už 6. akce, kterou Výstaviště České Budějovice vlivem restriktivních opatření spjatých s koronavirem a mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví v letošním roce ruší.

Minulé ročníky