Vzdělání a řemeslo, 23. ročník

22. listopadu - 24. listopadu 2017
Vzdělání a řemeslo

ČAS KONÁNÍ

9:00 - 17:00

pátek 9:00 - 16:00

VSTUP

zdarma

T1, T2, Z, F4, E1, R1, volná plocha 506, 507

Výstaviště České Budějovice a.s.

+420 387 714 261 / +420 778 708 757

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Prezentační a výstavní akce s novinkami školního roku 2018/2019

Největší veletrh VZDĚLÁNÍ A ŘEMESEL v jižních Čechách

23. ročník dnes již kultovní výstavy Vzdělání a řemeslo přinese opět na jedno místo praktickou prezentaci středních škol, ukázky odborného výcviku a celostátní soutěže napříč obory. Nevíte si rady, kam nasměrovat Vaše potomky po základní škole? 

Navštivte nás!

Organizovaně prostřednictvím školní výpravy nebo jen tak v doprovodu rodinných příslušníků.

prezentace středních škol a učilišť  ⁄ ukázky odborného výcviku  ⁄ celostátní soutěže napříč obory ⁄ Veletrh fiktivních firem ⁄ testy osobnostních předpokladů  ⁄ informační a poradenské středisko při ÚP ⁄  učební pomůcky ⁄ fondy ⁄ studentské stáže ve firmách 

Výstava Vzdělání a řemeslo proběhne za  podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Jihočeského kraje a Jihočeské hospodářské komory; pod záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky, ministra průmyslu a obchodu Ing. Jiřího Havlíčka, MBA a hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Vstup ZDARMA

Školy i největší zaměstnavatelé (nejen) z Jihočeského kraje na jednom místě!

 



 

 

 

 

Parkování: automobil - 50 Kč, motocykl - 25 Kč
Vstup bude umožněn: hlavní bránou č. 1 (od Husovy ul.) a vchodem u Tesca

Aktuality

Soutěž TALENTY PRO FIRMY 2017

Soutěž TALENTY PRO FIRMY 2017

21.listopadu 2017 NÁPAD-ZRUČNOST-ZÁBAVA to je hlavní motto regionální technicky zaměřené soutěže „Talenty pro firmy“, která se již po třetí v řadě koná na Výstavišti v Českých Budějovicích při příležitosti konání Výstavy Vzdělání a řemeslo 2017 ve čtvrtek 23.11.2017 od 10:30 hod.
TECHNICKO-ŘEMESLNÝ PAVILON I DOPROVODNÝ PROGRAM

TECHNICKO-ŘEMESLNÝ PAVILON I DOPROVODNÝ PROGRAM

20.listopadu 2017 součástí výstavy VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2018.

Program

  DOPROVODNÝ PROGRAM  
STŘEDA 22. 11. 2017                                                     ČTVRTEK 23. 11. 2017                                                 PÁTEK 24. 11. 2017 

• PAVILON T1
9:00 - 9:55
Magda Smolková & Martin Šimek acoustic


10:00 - 10:25
Zahájení
23. ročníku výstavy Vzdělání a řemeslo

10:25 - 10:45
Magda Smolková  & Martin Šimek acoustic

10:45 - 11:00
Fond dalšího vzdělávání
, nabídka pracovních stáží pro studenty

11:00 - 11:20
Módní přehlídka
LV Models

11:20 - 11:30
Soutěžíme s LV Models

11:30 - 12:00
Trivis
- ukázka bojového umění

12:00 - 12:15
Přehlídka šperků
SOŠ Třeboň

12:15 - 12:45
Přehlídka oděvní tvorby
SOŠ Třeboň

13:00 - 14:30
4. ročník Kuchařské soutěže
, moderuje Petr Stupka

14:30 - 15:00
Dům zahraniční spolupráce
, prezentace žáků, kteří se zúčastnili zahraničních stáží

15:00 - 15:45
Vyhlášení výsledků
z celodenních soutěží

15:45 - 16:15
Módní přehlídka
s LV Models

• PAVILON Z
9:00 - 17:00
Školní kolo soutěží mladých kadeřníků a kosmetiček,
SŠ obchodní a VOŠ, Husova 9, Č. Budějovice

• PAVILON Z - 1. patro (neveřejné)
9:00 - 17:00
XIX. setkání Klubu personalistů
při Jihočeské hospodářské komoře

• PAVILON E1
9:30 - 12:00
9. ročník celostátní soutěže v oboru elektroniky -
Zapojení bytové elektroinstalace

• PAVILON R1
8:00 - 17:00
9. ročník celostátní soutěže Truhlář roku 2017

• PAVILON F4
10:30
Zahájení Veletrhu fiktivních firem

10:30 - 17:00
Soutěžní prezentace Fiktivních firem

• PAVILON T2 - Technicko-řemeslný pavilon
9:00 - 17:00

• PAVILON T1
9:00 - 9:30
Barmanské umění
studentů SŠ a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice


9:00 - 11:30
9. ročník celostátní Rétorické soutěže

11:30 - 11:40
T- Profi -Talenty pro firmy

11:40 - 12:10
Módní přehlídka
 LV Models

12:10 - 12:30
Proměna s Mary Kay

12:30 - 12:45
LV Models casting

12:45 - 13:00
Fond dalšího vzdělávání
, nabídka pracovních stáží pro studenty

13:00 - 13:30
Fight club

13:30 - 14:00
O destinaci Českobudějovicko - Hlubocko,
Mgr. Tomáš Polanecký

14:00 - 14:30
HR expert pro nábor
z JE Temelín

14:30 - 15:00
Fight club

15:00 - 15:30
T - profi -
vyhlášení výsledků

15:30 - 16:30
Vyhlášení výsledků
 z celodenních soutěží

• PAVILON R2
17:00 - 20:00
Setkání vystavovatelů a hostů výstavy Vzdělání a řemeslo 2017

V rámci setkání budou vyhlášeny soutěže: Prezentace školy, Propojení školské a podnikatelské sféry, Prezentace zahraniční spolupráce

moderuje: Ondřej Hellebrant, hudba: Magda Smolková & Martin Šimek acoustic, raut zajišťují studenti SŠ a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice

• STÁNEK SUPŠ SV. ANEŽKY ČESKÉ, Č. Krumlov
9:00 - 17:00
4. ročník celostátní soutěže ve fotografování

• PAVILON Z
9:00 - 17:00
Mistrovství ČR mladých aranžérů AR Junior 2017

• PAVILON Z - 1. patro 
10:30 - 15:00
T-profi -
regioální technicky zaměřená soutěž Talent pro firmy, 10 týmů z Jihočeského kraje a Bavorska 

• PAVILON E1
9:30 - 12:00
9. ročník celostátní soutěže v oboru elektroniky - 
Zapojení a ovládání točivých strojů
11. ročník celostátní soutěže v oboru automatizační techniky - Programátor CNC

• PAVILON R1
9:00 - 13:00
9. ročník celostátní soutěže Truhlář roku 2017

• PAVILON F4
9:00 - 17:00
Veletrhu fiktivních firem

• PAVILON F4 - seminární místnost (neveřejné)
10:00 - 13:00
Konference
ve spolupráci s Asociací energetických manažerů

 • PAVILON T1 - 1. patro
9:00 - 17:00
Beauty zóna
LV Models

• PAVILON T2 - Technicko-řemeslný pavilon
9:00 - 17:00

• PAVILON T1
9:00 - 9:15
Přehlídka šperků
 SOŠ Třeboň

9:15 - 10:00
Hudební vystoupení žáků
pod vedením Ing. Břetislava Bakaly a Ing. Jaroslava Kulandy, SPŠ a VOŠ Písek

10:00 - 10:30
Přehlídka oděvní tvorby 
SOŠ Třeboň

10:30 - 11:00
Dům zahraniční spolupráce
, prezentace žáků, kteří se zúčastnili zahraničních stáží

11:00 - 12:00
Zemědělství žije!
Ing. Soňa Jelínková

12:00 - 12:30
Módní přehlídka 
LV Models + soutěž

12:30 - 12:45
Fond dalšího vzdělávání
, nabídka pracovních stáží pro studenty

12:45 - 13:00
Eurocentrum
, soutěž Navrhni projekt

13:00 - 13:30
Fight club

13:30 - 14:00
Módní přehlídka 
s LV Models

14:00 - 15:00
Magda Smolková  & Martin Šimek acoustic

15:30 - 16:30
Vyhlášení výsledků 
z celodenních soutěží

• PAVILON E1
9:00 - 12:00
3. ročník celostátní soutěže v oboru IT -
Osobní počítače a datové sítě

9:00 - 15:00
8. ročník celostátní soutěže v oboru elektroniky - Slaboproudá elektrotechnika

9:00 - 15:00
10. ročník celostátní soutěže v oboru informatiky - Návrh a tvorba webových stránek

• PAVILON Z
9:00 - 14:00
Mistrovství ČR mladých aranžérů AR Junior 2017

14:00 
Vyhlášení výsledků
AR Junior 2017

• PAVILON T2 - Technicko-řemeslný pavilon
9:00 - 16:00

Změna programu vyhrazena.

Záštity

Záštita ministra zemědělství

Záštita ministra zemědělství

Záštita Ministerstva průmyslu a obchodu

Záštita Ministerstva průmyslu a obchodu

Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Záštita hejtmanky Jihočeského kraje

Záštita hejtmanky Jihočeského kraje

Záštita JHK

Záštita JHK

Minulé ročníky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace