INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Škwor

24. února 2018
Škwor

ČAS KONÁNÍ

-

SOBOTA 18:00 -

VSTUP od

420 Kč

Výstaviště České Budějovice a.s.

+420 602 470 648

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

UZAVŘENEJ KRUH TOUR 2018

V roce 2018  kapela vyráží na své dosud největší halové turné.

"Nový album se právě dokončuje a venku by mělo bejt už za pár tejdnů. Než se tak ale stane, musíme bejt přesvědčený, že jsme udělali maximum k naší spokojenosti," komentuje aktuální stav novinky Uzavřenej kruh frontman Petr Hrdlička a dodává, že tak jako předchozí nahrávky, i tato vznikala v naprosté tvůrčí svobodě: "Při psaní písniček nás nic nesvazuje, na to si ani nepotrpíme. Ani nemáme žádnou dohodu nebo představu, jestli bude album takový nebo makový. Píšeme prostě písničky, jak nás co napadne a není to podle žádnýho klíče nebo konceptu."

Dle slov kapely by měla být novinka o něco tvrdší a "šlapavější", než předchozí studiové album Hledání IDentity. Chybět ale určitě nebude ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahraje nové písně fanouškům naživo.

Na to si sice budeme muset počkat až do roku 2018, ale o to větší palba to pak bude. Právě v roce oslav svých dvacátých narozenin se totiž kapela rozhodla posunout laťku svých koncertů zase o něco výš a vydá se na své největší turné.

 
Vstupenky ZTP/P (sleva 50 % + doprovod hradí 50 % z ceny vstupného) pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Děti do 10 let (max. 120 cm) v doprovodu rodičů zdarma.

Více informací: www.skwor.cz/koncerty

Aktuality

Zatím nebyla vložena žádná aktualita.

Minulé ročníky