INFOLINKA  >>
Pevná linka: +420 387 714 213
za 148 dní

Mezinárodní pivní festival

30. dubna - 1. května 2021
Mezinárodní pivní festival

ČAS KONÁNÍ

-

T1

Výstaviště České Budějovice a.s.

+420 775 854 695

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ PIVNÍ FESTIVAL V ČESKÉ REPUBLICE

Největší jihočeská přehlídka pivovarů a minipivovarů nabídne svým návštěvníkům pestrou ochutnávku tradičního zlatavého moku. České i zahraniční pivovary představí svá klasická piva, pro labužníky budou připraveny pivní speciály z produkce desítek českých i zahraničních pivovarů.

OBČERSTVENÍ A DELIKATESY

K dobrému pivu jistě patří také dobré jídlo. Vaše chuťové pohárky potěší stánky s občerstvením, pivními klobáskami i jinými dobrotami nejen od českých farmářů.

ŽIVÁ HUDBA A ZÁBAVA

Na podiu čeká návštěvníky bohatý hudební program. Těšit se můžete na koncerty kapel různých žánrů, chybět nebudou ani soutěže a další zábava.

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ PIVOVARNICKÁ CENA

Součástí samotného festivalu je udílení nejprestižnější pivovarnické ceny Zlatá pivní pečeť, jejíž význam daleko přesahuje hranice České republiky i samotné Evropy. Ocenění předchází několikadenní degustační testování více než 200 vzorků z pivovarů desítek zemí světa. Vítězové bojují o nejvyšší ocenění WORLD BEER SEAL 2021.

Dlouholetá tradice a účast mezinárodních certifikačních autorit z tohoto ocenění činí skutečný klenot a významnou metu domácích i zahraničních pivovarů.

Na festivalu jsou udělovány také ceny pro nejlepší výrobce ciderů WORLD CIDER SEAL 2021 a minerálních vod GOLDEN WORLD SPRING 2021.

Více informací o degustační soutěži ZDE 

 

Spolupořadatel Mezinárodního pivního festivalu 

revel

pečeti

 

Výstava bude probíhat: T1
Vstup bude umožněn: severní brána (od obchodního centra)

Aktuality

Zatím nebyla vložena žádná aktualita.

Minulé ročníky