INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Indian Riders Fest 2020

12. června - 14. června 2020
 Indian Riders Fest 2020

ČAS KONÁNÍ

-

pátek 9:00 - 24:00

SOBOTA 10:00 - 24:00

NEDĚLE 8:00 - 12:00

areál Výstaviště

Výstaviště České Budějovice a.s.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

přesunuto na rok 2021

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ ORGANIZÁTORŮ

2020 Indian Riders Fest přeložen na červen 2021.
"Po týdnech vyjednávání s našimi partnery a každodenním sledování situace vývoje pandemie COVID-19 musíme přistoupit k nelehkému a nepříjemné rozhodnutí přesunout termín Indian Riders Fest 2020, s původním datem 12. - 14. června 2020. Indian Riders Fest 2021 se bude konat od pátku 11. až do neděle 13. června 2021. 
Chceme poděkovat všem motorkářům, návštěvníkům, sponzorům, partnerům, spolupracovníkům, vystavovatelům, místním úřadům, městu Č. Budějovice za vaši trvalou podporu v tomto nelehkém období. Všichni jste součástí Indian Riders Fest. S téměř 800 motocyklisty a účastníky z 26 zemí zaregistrovanými do konce tohoto února, mělo IRF2020 dobře našlápnuto se stát největším srazem Indian motorkářů v Evropě. Ještě jednou: DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠI PODPORU!
Celý organizační tým se těšil na setkání v tomto roce, ale nevzdáváme se; právě naopak. Vrátíme se víc odhodlanější připravit ještě lepší Indian Riders Fest 2021.
Do té doby vám všem přejeme spoustu zdraví, opatrujte svoje rodiny a své nejbližší."

IN

Největší evropské setkání příznivců motocyklů Indian. Jsou vítáni nejen majitelé Indian motorcycle, ale i ostatních značek. Akce není jen pro motorkáře, bohatý program je připraven pro všechny. Letos se k nám sjedou účastníci z více jak 25 evropských zemí a ostatních koutů světa. Výstaviště ČB bude oba dva dny přehlídkou báječných strojů, přátelských setkání jedinečných lidí, pohodové zábavy a atmosféry, výborného jídla a pití.

Nenechte si ujít koncert ikonické skupiny Queenie - world Queen tribute band s jejich velkolepou show v pátek večer a taky legendární americkou skupinu z Atlanty - The Last Chance Riders v sobotu večer, která je na svém prvním evropském turné.

Zástupce Indian Motorcycle pro ČR, firma Meteor Motor Tech CR, bude mít pro tebe připravenu kompletní modelovou řadu 2020 na demo jízdy.

Vystupující:

Queenie (CZ) – https://www.queenie.cz 

The Last Chance Riders (US) – https://www.thelastchanceriders.com 

Free Ride (CZ) – https://bandzone.cz/freeride 

Seven’s unplugged (CZ) – http://sevencz.com 

The Cell (CZ) – http://www.thecell.cz 

Vintage Wine (CZ) – https://bandzone.cz/vintagewine 

Slapdash rockabilly (CZ) – http://www.slapdash.cz 

 

Páteční program bude zpestřen dvojím kaskadérským vystoupením Martina Krátkého. Ten, jako první v Evropě, předvede své neuvěřitelné kousky na sportovním modelu Indian - FTR 1200 S.

V sobotu se uskuteční Spanilá jízda okolo Budějovic všech motocyklů značky Indian.

Po celou dobu trvání akce jsou připraveny demo jízdy, kde si můžeš vyzkoušet všechny modely značky Indian, včetně nejnovějšího modelu Indian Challenger. Stačí si vzít svoji helmu.

Je připravena výstava Indian Custom Bike, kde budou stroje z celé Evropy a také výstava Indian veteránů a dalších historických motocyklů.

Celá gastro zóna bude bezhotovostní. Stačí si zapůjčit náramek a nabít dostatečným množstvím peněz. Neutracené peníze z náramku vám budou vráceny zpět.

V ceně vstupenky je nonstop hlídané parkování pro motocykly, živé koncerty, kaskadérská show, doprovodný program, vstup na výstavy Indian Custom show, vintage strojů.

in_1indi

Vstupné: Cena:
Dospělí (předprodej) 650 Kč
Dospělí (prodej na místě) 800 Kč
Děti do věku 13 let v doprovodu rodičů zdarma

 

Auta, obytná auta, dodávky a auta s přívěsem nejsou v areálu povolena.

 Pro víc informací: https://www.indianridersfest.eu/cs/

Výstava bude probíhat: areál Výstaviště

Aktuality

2020 INDIAN RIDERS FEST PŘELOŽEN

2020 INDIAN RIDERS FEST PŘELOŽEN

22.dubna 2020 na červen 2021.

Minulé ročníky