INFOLINKA OČKO  >>
+420 702 288 081

FRESH Festival

9. června - 10. června 2018
Beko Fresh Festival

ČAS KONÁNÍ

-

SOBOTA 10:00 - 20:00

NEDĚLE 10:00 - 17:00

VSTUP od

100 Kč

Výstaviště České Budějovice a.s.

+420 723 570 611

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

8. ROČNÍK FRESH FESTIVALU 2018 se chystá opět přinést možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen ze všech koutů naší země, ale doslova z celého světa. Pořadatelé pro tento ročník vybrali tyto osvědčená města Plzeň, Liberec, České Budějovice a Pardubice.

Díky celé řadě osobností spojených s jídlem nejvyšší kvality se můžete těšit na spoustu nových receptů a další gastronomické zážitky s neopakovatelnou atmosférou. Program budou tradičně provázet oblíbená kuchařská show v čele se Zdeňkem Pohlreichem a kulinářské workshopy s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří zábavnou formou spolupracují s diváky přímo z pódia.

Tak jako v minulých ročnících je oficiálním spolupořadatelem festivalu televize Prima. Opět se můžeme těšit na známé tváře a moderátory, jako například se Sandrou Parmovou, která se „s chutí“ a profesionalitou ujme moderování oblíbené workshop stage.
Každý si najde to své…

Na festivalu se Vám představí TOP restaurace z vybraného regionu, které vynikají moderní a nevšední přípravou jak české, mezinárodní, zážitkové a v neposlední řadě stále více žádané extrémní gastronomie.

Milovníci ležáku Pilsner Urquell se mohou těšit na vynikající, profesionálně načepovaný ležák, jehož chuť ke „svátku jídla a pití“ neodmyslitelně patří.
Festivalem vás bude provázet rozmanitá nabídka rodinných minipivovarů, nejlepších vinařství a ochutnávek z české i zahraniční produkce.

Špičková odrůdová vína z Vinařství Piálek & Jäger se navíc stanou součástí zážitkové gastronomie propojením vín s pokrmy uvařenými během cooking show na hlavní pódiu festivalu.

Všem fanouškům dobré kávy se budou věnovat mistři ve svém oboru, baristé, kteří formou workshopů předvedou nejnovější trendy v přípravě tohoto aromatického nápoje.

www.freshfestival.cz

www.facebook.com/FreschFestivalCeskeBudejovice/

 

 

Aktuality

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA FRESH FESTIVAL 2018

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA FRESH FESTIVAL 2018

14.prosince 2017 Vhodný tip ke koupi vánočního dárku v podobě bonusové vstupenky s překvapením.

Fotografie z akce

Minulé ročníky