INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

FRESH Festival

9. června - 10. června 2018
Beko Fresh Festival

ČAS KONÁNÍ

-

SOBOTA 10:00 - 20:00

NEDĚLE 10:00 - 17:00

VSTUP od

100 Kč

Výstaviště České Budějovice a.s.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

8. ROČNÍK FRESH FESTIVALU 2018 se chystá opět přinést možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen ze všech koutů naší země, ale doslova z celého světa. Pořadatelé pro tento ročník vybrali tyto osvědčená města Plzeň, Liberec, České Budějovice a Pardubice.

Díky celé řadě osobností spojených s jídlem nejvyšší kvality se můžete těšit na spoustu nových receptů a další gastronomické zážitky s neopakovatelnou atmosférou. Program budou tradičně provázet oblíbená kuchařská show v čele se Zdeňkem Pohlreichem a kulinářské workshopy s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří zábavnou formou spolupracují s diváky přímo z pódia.

Tak jako v minulých ročnících je oficiálním spolupořadatelem festivalu televize Prima. Opět se můžeme těšit na známé tváře a moderátory, jako například se Sandrou Parmovou, která se „s chutí“ a profesionalitou ujme moderování oblíbené workshop stage.
Každý si najde to své…

Na festivalu se Vám představí TOP restaurace z vybraného regionu, které vynikají moderní a nevšední přípravou jak české, mezinárodní, zážitkové a v neposlední řadě stále více žádané extrémní gastronomie.

Milovníci ležáku Pilsner Urquell se mohou těšit na vynikající, profesionálně načepovaný ležák, jehož chuť ke „svátku jídla a pití“ neodmyslitelně patří.
Festivalem vás bude provázet rozmanitá nabídka rodinných minipivovarů, nejlepších vinařství a ochutnávek z české i zahraniční produkce.

Špičková odrůdová vína z Vinařství Piálek & Jäger se navíc stanou součástí zážitkové gastronomie propojením vín s pokrmy uvařenými během cooking show na hlavní pódiu festivalu.

Všem fanouškům dobré kávy se budou věnovat mistři ve svém oboru, baristé, kteří formou workshopů předvedou nejnovější trendy v přípravě tohoto aromatického nápoje.

www.freshfestival.cz

www.facebook.com/FreschFestivalCeskeBudejovice/

 

 

Aktuality

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA FRESH FESTIVAL 2018

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA FRESH FESTIVAL 2018

14.prosince 2017 Vhodný tip ke koupi vánočního dárku v podobě bonusové vstupenky s překvapením.

Fotografie z akce

Minulé ročníky