+420 387 714 911

Kalendář akcí

Bře
18
2016
 
-
Bře
19
2016

2. JIHOČESKÉ SLAVNOSTI VÍNA

3. 3. 2016 - INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE: Vážení vystavovatelé, z kapacitních důvodů bylo bohužel nutné ukončit přijímání přihlášek na 2. jihočeské slavnosti vína. Děkujeme za pochopení.

 

INFORMACE O VÝSTAVĚ:

Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly a primátora statutárního města České Budějovice Ing. Jiřího Svobody. Slavnosti jsou pořádány ve spolupráci s Vinařskou asociací ČR.

V pavilonu T1.

Jedná se o prodejní výstavu s možností degustace. Prezentovat se budou malí a střední vinaři, převážně z oblasti Jižní Moravy. Představí se také české vinotéky se sortimentem tuzemských a zahraničních vín.

Těšit se můžete na soutěže o lákavé ceny na stánku MAKRO ČR ve spolupráci s Mlékarnou Mláka, krátké exkurze do snoubení vína a pokrmů a na cimbálovou muziku:

  • pátek - Cimbálová muzika Píšťalenka Mikulov (od 15:00 hodin)
  • sobota - Cimbálová muzika Primáš (od 14:30 hodin)

V sobotu Vás čeká nevšední podívaná v podobě Show PROQIN Školy Sabrage.

Degustační vzorky budou k dispozici pouze za poukázky. Cena 1 poukázky je 20 Kč, přičemž libovolný počet poukázek si návštěvník zakoupí u pověřené hostesky, která bude hned u vchodu do pavilonu T1. Návštěvníci si také za vratnou kauci 50 Kč mohou zapůjčit skleničku.

Upozorňujeme návštěvníky, že degustační vzorek podle jeho velikosti, ceny a druhu může stát více než 1 poukázku. Lahvové víno v originálním balení si pak zakoupí pouze za hotovost u vinaře.

Parkování ZDARMA: parkoviště P5 - vjezd přes hlavní bránu, areál bude vybaven šipkami.

Vchod: hlavní brána, brána od Tesca

Vstupné

Plné vstupné 100 Kč
2-denní vstupné 150 Kč

Zdarma

Děti do 15 let

Otevírací doba

pátek      14 - 21 hodin

sobota    14 - 21 hodin

Pod záštitou

Odborní partneři

Ostatní partneři

Mediální partneři