INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

vyučení nebo SŠ v technickém oboru, ale není podmínkou

Smluvní vztah:

pracovní poměr

Mzdové ohodnocení:

bude upřesněno u pohovoru

Praxe:

praxe v oboru výhodou

Pracovní úvazek:

plný

TECHNIK PRODUKCE

Hledáme manuálně zručného kolegu, kterému nevadí  pracovat uvnitř ani venku. Hledáme spolehlivého a pracovitého kolegu, který nám pomůže realizovat naše akce na Výstavišti.

Pomůžeme se zaškolením,  praxi nepotřebujete.

Naše požadavky:

  • vyučení nebo SŠ v technickém oboru, ale není podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou řízení mechanizačních prostředků (VZV, plošina, multikára)
  • zručnost, pečlivost
  • svědomitost, organizační schopnosti, flexibilita

Co Vás čeká:

  • organizační a technické zajištění produkce našich akcí
  • technická příprava akcí, instalace drobné audiovizuální a ICT techniky, pódia a další realizace
  • obsluha technologie pavilónů
  • výdej a příjem mobiliáře a konstrukce ze skladu
  • pravidelná technická proškolení
  • zajímavá a rozmanitá práce

Nabízíme:

  • firemní benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, FlexiPass, telefon a notebook, volné vstupenky na akce)
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • nástup ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete CV a na e -mail: gulova @vcb.cz