INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

vyučen, technický obor výhodou

Smluvní vztah:

dohoda o provedení práce

Mzdové ohodnocení:

upřesněno při pohovoru

Praxe:

výhodou

Pracovní úvazek:

podle dohody

TECHNIK OBSLUHY PAVILONŮ - BRIGÁDA

Výstaviště České Budějovice a. s., Husova 523/30, Č. Budějovice pro rok 2023 rozšiřuje kolektiv brigádníků pro občasnou obsluhu technického zabezpečení pavilonu při akcích na českobudějovickém výstavišti.

popis pozice:

  • technické zajištění, příprava a obsluha pavilonu
  • spolupráce s produkčním oddělením

požadavky:

  • vyučen, technický obor výhodou
  • ŘP B, vyhláška č. 50/78 Sb. § 6 výhodou
  • svědomitost, organizační schopnosti
  • praxe v obdobné roli je pro Vás výhodou
  • časová flexibilita

nabízíme:

  • zajímavou občasnou práci v perspektivní společnosti na DPP, DPČ
  • pracovní doba dle dohody a potřeb společnosti
  • práce je vhodná i pro aktivní důchodce
  • potřebné vstupní zaškolení
  • možnost opakované spolupráce na veletrzích, konferencích a kulturních akcích
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • volné vstupenky na naše akce

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail gulova@vcb.cz, nebo volejte na telefon 602 575 472.