INFOLINKA  >>
+420 770 165 901

Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

SŠ, VŠ

Smluvní vztah:

PRACOVNÍ POMĚR

Mzdové ohodnocení:

upřesněno při pohovoru

Praxe:

PRAXE V OBORU VÝHODOU

Pracovní úvazek:

plný

PROJEKTOVÝ MANAŽER/EVENT MANAŽER

Připojte se k našemu týmu a spolupracujte na projektech z oblasti výstavnictví. Do našeho týmu hledáme aktuálně kolegu/kolegyni, kteří by nám svými nápady a drivem mohli pomoci nadále rozvíjet celou společnost a podporovat business.

Popis pozice:

  • plánování a organizace projektů, eventů a výstav
  • zodpovědně vést tým a přidělený projekt
  • vyhledávání a navrhování nových veletržních projektů a eventů
  • péče a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků
  • komunikace s klienty, zajišťování využití areálu
  • spolupráce s obchodními zástupci

Požadavky:

  • SŠ s maturitou
  • znalost AJ výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • svědomitost, organizační schopnosti
  • proaktivní přístup, přirozená podnikavost
  • praxe v obdobné roli je pro Vás výhodou

Jak si představujeme Vás:

  • preferujeme absolventy VŠ, ale není podmínkou
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní společnosti
  • možnost podílet se na rozvoji Výstaviště České Budějovice
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • firemní benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, FlexiPass, telefon a notebook)
  • nástup ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

 V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis  na e-mail gulova@vcb.cz.