INFOLINKA  >>
Pevná linka: +420 387 714 213

Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

VŠ vzdělání v zemědělském oboru

Smluvní vztah:

pracovní poměr

Mzdové ohodnocení:

upřesněno při pohovoru

Praxe:

předchozí praxe v obchodní činnosti v oblasti zemědělství

Pracovní úvazek:

plný

Obchodní manažer v zemědělství

Akciová společnost Výstaviště České Budějovice a. s. patří již po řadu let mezi přední organizátory výstav a veletrhů v České republice a nyní hledáme do svého kolektivu zkušeného kolegu, obchodníka.

Naše požadavky:

· VŠ vzdělání v zemědělském oboru

· předchozí praxe v obchodní činnosti v oblasti zemědělství

· znalost zemědělského trhu výhodou

· dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

· samostatnost a zároveň schopnost práce v týmu

· znalost AJ, NJ výhodou, není podmínkou

· ŘP skupiny B a ochota cestovat

Co Vás čeká:

· akvizice nových klientů a péče o stávající

· spolupráce na marketingové propagaci

· reprezentace společnosti

 Nabízíme:

· jedinečná příležitost a uplatnění v rostoucí společnosti

· finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a výsledkům

· odborné zázemí

· firemní benefity

· předpokládané datum nástupu dle dohody

Kontakt: Alena Gulová, personalistka, tel.: 602 575 472,  e-mail: gulova@vcb.cz