INFOLINKA  >>
Pevná linka: +420 387 714 213

Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodně – ekonomického směru

Smluvní vztah:

pracovní poměr

Mzdové ohodnocení:

bude upřesněno u pohovoru

Praxe:

praxe v oboru výhodou

Pracovní úvazek:

plný

JUNIOR MANAŽER

Hledáme nové kolegy do našeho kolektivu. Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji společnosti
a organizaci nových projektů, podívejte se na naše stránky, popřípadě napište.

Naše požadavky:

  • preferujeme absolventy VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodně – ekonomického směru
  • znalost AJ
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • výhodou znalost některého ERP informačního systému (K2, Helios, Byznys apod.)  a orientace v moderních komunikačních a informačních technologiích
  • organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost a zároveň schopnost práce v týmu
  • snaha se učit

Co Vás čeká:

Úkolem našich nových kolegů bude spolupráce na optimalizaci vnitřních procesů (komunikace, produkce, development, IT apod.), zajištovat kompletní podporu vedení společnosti, sestavování rozpočtů akcí, podpora ERP SW, podílet se na developmentu společnosti.

Nabízíme:

  • zajímavou práci
  • možnost se osobně realizovat na projektech
  • jedinečná příležitost a uplatnění v neustále rostoucí společnosti
  • adaptační podporu (příprava nástupu nováčka, zaškolení, seznámení se strukturou společnosti
    a druhy práce)
  • firemní benefity (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, cafeterie systém, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém).
  • předpokládané datum nástupu dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete CV a krátký motivační dopis na email:
gulova @vcb.cz