Lokalita:

České Budějovice

Vzdělání:

SŠ, VŠ

Smluvní vztah:

pracovní poměr

Mzdové ohodnocení:

bude upřesněno u pohovoru

Praxe:

praxe v oboru výhodou

Pracovní úvazek:

plný

ASISTENTKA

Nechceš dělat rutinní práci a dívat se, jak monotónně ubíhá den za dnem? Jsme společnost, která má silné zázemí, ale pořád se snažíme hledat nové produkty a eventy. Do našeho týmu hledáme novou krev a další hlavu, která by nám svými nápady mohla pomoci rozvíjet celou společnost.

Pokud se chceš s námi podílet na organizaci nových eventů a dávat život novým projektům napiš na email gulova@vcb.cz.

Naše požadavky na kolegyni:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Znalost AJ výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Svědomitost, organizační schopnosti
  • Samostatnost, odhodlanost, pružnost
  • Reprezentativní vystupování a jednání
  • Časová flexibilita

Náplň práce:

Úkolem naší nové kolegyně bude podílet se na realizaci nápadů, zajištovat kompletní podpory vedení společnosti, přijímat návštěvy, pořizovat zápisy z operativních porad, organizovat protokol výstav a společenské zabezpečení VIP hostů, zajišťovat obchodní korespondenci a emailovou korespondenci webu a infolinky.

Nabízíme:

  • Možnost se osobně realizovat na projektech, které ti můžou změnit život
  • Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
  • Firemní benefity (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, cafeterie systém, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém)