INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
21.listopadu 2022 14:49

Speciální burger pro Budějovice i soutěž jedlíků. Vánoce na výstavišti doprovodí zimní Burger Festival.

Tradiční Burger Street Festival, který každoročně láká tisíce českobudějovických jedlíků, dostává svého zimního sourozence. Organizátoři největší putovní street food akce v Česku spojili síly s Výstavištěm České Budějovice. A první Vánoční trhy tak doplní i festival plný skvělého jídla.

"Poskládejte si zimní burger jen a jen pro vaše město! "Tak zní výzva organizátorů Burger Street Festivalu českobudějovickým milovníkům jídla. Právě speciální burger, který vznikne ze surovin navržených fanoušky, bude jedním z lákadel prvního zimního festivalu – novinky v kalendáři českých food akcí.

Burger poskládaný z tipů od jedlíků bude tým Choosy připravovat celé čtyři dny, kdy se festival spojí s prvními Vánočními trhy na budějovickém Výstavišti - od čtvrtka 1. prosince do neděle 4. prosince. 

Kromě vlastního burgeru se mohou budějovičtí jedlíci zapojit i do dalšího programu. Zimní festivalové turné zpestří také soutěže jedlíků.

Na své si ale přijdou především ti, kteří se na prahu adventu budou chtít dobře najíst. Pořadatelé totiž do výstavní haly na Výstavišti přivezou nadupanou sestavu burgermakerů. Ostatně řada z nich má z letoška na kontě celou řádku medailí ze soutěží v návštěvnické oblíbenosti.

O tom, který burger je nejlepší, budou moci tradičně rozhodnout sami návštěvníci. Za každý burger, který sní, dostanou lístek, který mohou odevzdat na infopointu festivalu. Tam také odhlasují v soutěži o svůj nejoblíbenější burger. Ve hře je nejen prestižní ocenění pro nejoblíbenějšího burgermakera, ale také vouchery na burgery v hodnotě 4 000 korun, které mohou získat právě hlasující.

Festival bude otevřený od čtvrtka 1. prosince do neděle 4. prosince vždy od desíti hodin. Grily burgermakeři vypnou vždy v osm večer. Vstup na festival je zdarma.

VÁNOCE NA VÝSTAVIŠTI: BURGER STREET FESTIVAL V PAVILONU T1