INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
9.září 2022 14:05

Open-air hudební a pivní slavnosti začínají na českobudějovickém Výstavišti v pátek 16. září.

Brány Výstaviště se otevřou v pátek ve čtyři hodiny a v sobotu ve dvě. Páteční hudební program zahájí DJ Matyáš Palkovič, v půl šesté zahraje hardrocková kapela Elegie rock, jedna z nejslavnějších kapel plzeňské scény začátku 80. let, se zpěvákem Jardou Holým, rockovým nestorem Jardou Rajtmajerem a sehranými muzikanty. Elegii vystřídá Matyáš Palkovič a v půl deváté program zakončí Seven´s unplugged. Pětice budějovických muzikantů v sestavě kytara, bicí, baskytara a dva sólové zpěvy hraje hity světových rockových velikánů i vlastní hity  v akustické verzi.

Sobotu odstartujte opět Matyáš Palkovič, ve tři hodiny ho vystřídá českobudějovická pop-rocková parta SteySky, která si zakládá hlavně na perfektním provedení živé produkce svých melodických songů, stejně tak i předělávek známých světových hitů. V půl šesté ovládnou pódium budějovičtí Mad Bulls, kteří mají v repertoáru hity od slavných kapel jako například Deep Purple, Whitesnake, Rainbow a mnoho dalších. Finále sobotního programu bude patřit kapele Kabát Revival West.

V pátek i v sobotu se areál uzavře v jednu hodinu po půlnoci. V případě nepříznivého počasí budou připraveny party stany.

 

Věřím, že podzimní termín slavností může být pro naše návštěvníky příjemným rozloučením se s létem. Slavnosti piva se v roce 2023 znovu vrátí do tradičního červnového termínu,“ říká předseda představenstva Mojmír Severin.

 

SLAVNOSTI PIVA 2022: DVOUDENNÍ HUDEBNÍ PROGRAM