INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
22.října 2018 15:03

na akci VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2018

Ve dnech 7. - 8. listopadu dostanou žáci středních škol opět příležitost ověřit si svoje znalosti a dovednosti v praxi. Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9 pro ně již pátým rokem pořádá Veletrh fiktivních firem.

Žáci budou soutěžit o hodnotné ceny sponzorů hned ve třech kategoriích:

V první kategorii „Soutěž o nejlepší firmu“ jsou hodnoceni nezávislou porotou z řad učitelů, hostů a veřejnosti. Ta hodnotí úroveň stánku firmy, vystupování při obchodování, znalost prodávaného sortimentu, schopnosti při vyplňování dokladů atd. „Žáci se tím učí samostatnosti, týmové práci, zodpovědnosti, rozvíjejí své obchodní znalosti a dovednosti,“ říká Jarmila Benýšková, ředitelka Střední školy obchodní a VOŠ.

V druhé kategorii „Soutěž o nejlepší prezentaci“ představí žáci v deseti minutách svou fiktivní firmu, její úspěchy a podnikatelský záměr veřejnosti a odborné porotě. Porota hodnotí nejen odborné znalosti, ale i profesionalitu vystoupení, originalitu a technické provedení prezentace.

V rámci třetí kategorie je porotou vybírán nejlepší firemní katalog.

V letošním roce se soutěže zúčastní rekordních 20 vystavujících firem z celé České republiky, ale i Slovenska.

Zajímáte se o podnikání? Chcete být úspěšní ve své profesi?

Nenechte si ujít příležitost navštívit ve dnech 7. - 8. listopadu 5. ročník Veletrhu fiktivních firem v Českých Budějovicích v pavilonu T2 v rámci výstavy VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO (7. - 9. 11. 2018).

 

REKORDNÍ POČET VYSTAVUJÍCÍCH NA VELETRHU FIKTIVNÍCH FIREM