INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
27.srpna 2020 10:05

Třídenní trhy začínají v pátek 4. září.

VÝSTAVIŠTĚ SE PO TÉMĚŘ PŮL ROCE OTEVÍRÁ ZNOVU VEŘEJNOSTI

Třídenní Podzimní trhy startují v pátek 4. září a vstup je ZDARMA.

Výstaviště České Budějovice a.s. pořádá první akci od ukončení restriktivních vládních opatření spjatých s koronavirem. Jediná akce, která v letošním roce proběhla, byl v únoru Mezinárodní pivní festival. Veškeré další výstavy a události, které byly naplánovány, musely být zrušeny; tedy Slavnosti piva, Dětský den s Armádou ČR, Hobby, Stavební veletrh, konference a také mezinárodní agrosalon Země živitelka.

Třídenní Podzimní trhy začínají v pátek 4. září v 10 hodin a skončí v neděli odpoledne. Sortiment bude blízký tomu, který můžou návštěvníci najít na květnovém HOBBY jako je vybavení domácnosti, zahrady, ale třeba i textil, drogerie apod. Vstupné je zdarma.

Stánky se zbožím budou umístěny na volných venkovních plochách v přední části areálu, návštěvníci pohodlně zaparkují před hlavní bránou z Husovy ulice. Hlavní brána bude zároveň jediným možným vstupem na Podzimní trhy.

 Výstaviště postupně projde modernizací a stavební proměnou některých pavilonů. Jednou z novinek budou vstupní turnikety, které se pilotně otestují právě na Podzimních trzích. Díky nim bude možné sledovat aktuální počet návštěvníků v areálu a na základě toho přesně dodržovat hygienická opatření.

PODZIMNÍ TRHY: PRVNÍ AKCE PO DLOUHÉ KORONOVIROVÉ PAUZE