INFOLINKA  >>
+420 770 165 901
26.září 2018 12:33

Na FABIA YOU FESTu vystoupí kapela Slza, Jelen, Marek Ztracený, ATMO Music, Sima, Lipo, Vojta D., Like-It nebo Martin Harich.

Zároveň se na akci představí také Bára Votíková – česká fotbalová reprezentantka a youtuberka, youtuber Luboš Je Celkem Fajn nebo Pedro, kteří budou k dispozici fanouškům pro autogramy nebo třeba společné fotografie.

Akce přinese kromě skvělých hudebních vystoupení také řadu doprovodných aktivit. Pro dámy bude připravena Beauty zóna, pánové si odpočinou v Men zóně a ti nejmenší se zabaví v Primáčkově dětské zóně.

Na akci bude připravena například virtuální realita s novou herní peckou Beat Saber, na Xboxu si budou moci návštěvníci zase zapařit třeba hru FIFA. Nejnovější závodní simulátory si budou moci vyzkoušet na stanovišti s herním playseatem a zkrátka nepřijdou ani fanoušci populární digitální karetní hry Scratch Wars. Chybět nebudou ani streameři, jako je Pavel „Mozilla“ Klaban, jeden z nejslavnějších postav domácí League of Legends scény, bývalý mistr světa ve hře HearthStone Petr „CzechCloud“ Žalud a Roman „Blade“ Pilný, profesionální streamer, komentátor a analytik CS:GO. Rozhodně tedy je na co se těšit.

FABIA YOU FEST UŽ TUTO SOBOTU