+420 387 714 911

ZÍTRA TO VYPUKNE!

Ochutnejte piva od rodinných pivovarů a minipivovarů.

Společnost PIVOVAR MALT vznikla na jaře roku 2014 za účelem výroby a prodeje piva a tím i splněním svého snu snu. „Pivo vaříme klasickým způsobem a z kvalitních českých surovin. Naše piva nijak tepelně nebo chemicky neupravujeme. Výsledkem jsou piva krásné barvy, plné chuti a vybízí k dalšímu napití.“

www.pivovarmalt.cz


PIVOVAR STAROKLADNO začal svou staronovou historii v roce 2009, když v prostorách restaurace u Kozlíků otevřel pivovar, který pak navázal na pětisetletou tradici vaření piva na Kladensku. Tento rodinný pivovar je proslulý svými pivními speciály, které jsou stále více vyhledávané milovníky piva ze všech krajů. Vlajkovým pivem pivovaru Starokladno je Černý Havíř 12,8° pyšnící se mimo jiné titulem Zlatá pivní pečeť či pivo České republiky. Pivovar ve své široké nabídce neopomíjí ani ovocná speciální piva, čokoládové pivo, piva vídeňského či anglického typu a v neposlední řadě pivní speciály vařené k významným událostem.

www.starokladno.cz

OLIVŮV PIVOVAR vznikl v červnu 2015 v Dolních Břežanech nedaleko Prahy. Ovšem první zmínky o vaření piva v obci sahají až do roku 1573. V 60. letech 20. století došlo k demolici pivovarské budovy. V současné době pivovar nabízí několik druhů piv a řadí se spíš do kategorie minipivovarů. Olivův pivovar produkuje piva tradičního českého typu, kterými jsou jedinečná Dolnobřežanská 10° a Laser beer – klasický český světlý ležák řízný tak, aby dělal čest svému jménu.
Kromě této české klasiky vaříme i řadu svrchně kvašených speciálů – polotmavý York, pšeničný Gari, černý stout Theodor a aromatický India Pale Ale.

www.olivuvpivovar.cz