+420 387 714 911

Už jste navštívili

ArtFest a Adventní trhy?

Že je neděle? Nevadí, jsme tu pro Vás! Zrovna dnes máte totiž poslední šanci navštívit Adventní trhy a ArtFest na českobudějovickém výstavišti.

Program začne v 10:00 hodin  "Nedělním muzikálovým probuzením" od Lucie Pragerové a Lenky Terezy Lukášové, následně se diváci v pavilonu Z naučí plést vánočku ze 4, 5, 6 a 9 copů se Střední školou obchodu, služeb a podnikání a VOŠ České Budějovice. Na pódiu se představí Klarinetové kvarteto Prachatice a hned po něm se protančíte Vánocemi s tanečními ukázkami. Ty v poledne vystřídá "Třeboňský kapr na vánoční stůl" s p. Mračkem ze SŠ rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína.

Ve 13:00 hodin si pak pro Vás Soukromá základní umělecká škola SOLIS s.r.o. připravila Adventní odpoledne, po kterém se představí fotograf Milan Binder a Ivana Šimánková s autogramiádou knih "Když století městem proletí II" a "Jižní Čechy a já". Kouzlo Vánoc Vám přiblíží Taneční orchestr Saturn a nepřijdete ani o zábavný Vánoční kvíz a vylosování vítěze soutěže veršovaných vánočních přání.

V pavilonu T1 můžete až do 15:00 hodin zhlédnete umělecká díla českých i zahraničních umělců. Prezentují se zde známí, neznámí a začínající umělci a výtvarníci, které spojuje láska k tvoření a sebevyjádření pomocí rozličných výtvarných technik. Své zastoupení tam mají obrazy, sochy, grafika, fotografie, užité umění (keramika, dřevo, sklo, kov, šperky), prostorové objekty a další výtvarná díla.

Více informací o výstavách naleznete zde: Adventní trhy, ArtFest.